TÜ Ideelabor ja Tartu Loomemajanduskeskus pakuvad arendusprogrammi loomevaldkonna ideedele

Tartu Ülikooli Ideelabor ja Tartu Loomemajanduskeskus ühendavad jõud, et edendada loomeettevõtlust ning pakkuda õppuritele võimalust oma idee arendamiseks loomevaldkonnas. Programm ühendab Ideelabori STARTERlab programmi seminare ning Tartu Loomemajanduskeskuse sündmuseid, samuti individuaalset nõustamist Loomemajanduskeskuse mentoritelt.

Ideelabori STARTER programmi seminarides arendavad tiimid oma ideed töötavateks ärimudeliteks: semestri jooksul toimuvates töötubades käsitletakse teemasid tootearendusest turunduse, müügi ja pitchinguni, kaasatud on start-up maailmas kogenud mentorid ja ettevõtjad. Samuti on tiimidel võimalik osaleda Tartu Loomemajandus-keskuse inkubantidele mõeldud üritustel ning saada kolm korda individuaalset mentorlust Loomemajanduskeskuse ettevõtlusspetsialistidelt.

Programm lõpeb pitching võistlusega rahvusvahelisel ärifestivalil Startup Day 2016, kuhu pääsevad äriideede võistluse Kaleidoskoop eelvoorudest edasipääsenud ning STARTER programmi parimad tiimid. Parimad meeskonnad saavad autasustatud. Need, kes soovivad oma ideega edasi minna juba ettevõtet luues ja seda arendades, saavad võimaluse jätkata Loomemajanduskeskuse inkubatsiooniprogrammis.

Programmis osalemiseks on vajalik registreerida meeskond veebilehel starteridea.ee. Juba neljapäeval, 20.oktoobril astuvad kõik STARTERlab programmi tiimid ettevõtjate ja start-up mentorite ette, et esitleda oma äriideid, saada kasulikke kontakte ning professionaalset tagasisidet (registreeri siin!). Enne seda toimub praktiline koolitus Pitching Training, kus õpitakse oma ideid esitlema.

Ürituste kalender, lisainfo ning registreerimine Ideelabori kodulehel.