TÜ Ideelabor ja Tartu Biotehnoloogia Park algatavad arendusprogrammi eluteaduste ja meditsiinivaldkonna äriideedele

Tartu Ülikooli Ideelabor ja Tartu Biotehnoloogia Park viivad koostöös läbi eelinkubatsiooni programmi, pakkudes õppuritele võimalust oma idee arendamiseks eluteaduste või meditsiini valdkonnas.  Programm ühendab Ideelabori STARTER programmi seminare, Tartu Biotehnoloogia Pargi seminare ning individuaalset nõustamist meeskondadele.

Ideelabori STARTER programmi seminarides arendavad tiimid oma ideed töötavateks ärimudeliteks: semestri jooksul toimuvates töötubades käsitletakse teemasid tootearendusest turunduse, müügi ja pitchinguni, kaasatud on start-up maailmas kogenud mentorid ja ettevõtjad.

Paralleelselt toimuvad Tartu Biotehnoloogia Pargi seminarid, kuhu on kaasatud eluteaduste valdkonna eksperdid. Lisaks saab iga tiim 6 tundi kuus individuaalset juhendamist Tartu Biotehnoloogia Pargi mentoritelt. Silmapaistvaimad meeskonnad saavad tasuta osaluse ka Tartu Biotehnoloogia Pargi tasulistele koolitustele.


Programm lõpeb pitching võistlusega Startup Day 2016 ärifestivalil, kuhu pääsevad äriideede võistluse Kaleidoskoop eelvoorudest edasipääsenud ning STARTERi parimad tiimid. Parimad meeskonnad saavad autasustatud, lisaks saavad edukad meditsiini- ja eluteaduste valdkonna tiimidel jätkata inkubatsioonis Tartu Biotehnoloogia Pargis.

STARTER programmi järgmine seminar „Business Model Canvas“ toimub juba sel neljapäeval, 6.oktoobril! Oodatud on ka need tudengid, kellel veel ideed ja/või meeskonda ei ole – seminari alguses on kõigil osalejatel võimalus oma ideid esitleda, et meeskond moodustada või täiendavat kompetentsi leida.

Üritus on tasuta, kuid  palume eelnevalt registreerida Ideelabori kodulehel.

Osale üritusel ka Facebookis!


Ürituse toimumist toetab Euroopa Sotsiaalfond.