Miks on oluline teada, kuidas liftikõnet pidada?

Liftikõne pidamise oskus on oluline mitmesugustes olukordades, sealhulgas:


Enda tutvustamine: kui kohtute uute inimestega, võib selge ja lühike sõnavõtt aidata teil jätta positiivse esmamulje. Ennast tutvustades ning oma oskusi ja kogemusi esile tõstes saad luua usaldusväärsust ja luua sidet teistega.


Oma tegevuse selgitamine: olenemata sellest, kas olete ettevõtte omanik, vabakutseline või töötaja, on oluline, et saaksite oma tegevust teistele arusaadaval viisil selgitada. Hästi koostatud liftikõne aitab teil oma väärtuspakkumist edastada ja konkurentidest eristuda.


Investorite leidmine: olenemata sellest, kas soovite koguda raha idufirma jaoks või kindlustada rahastust uuele projektile, võib õnnestumine sõltuda sellest, kuidas oma ideed esitlete. Selge ja läbimõeldud liftikõne aitab teil oma visiooni edastada, näidata kasvupotentsiaali ja veenda investoreid teie ideed toetama.


Millegi müümine: olenemata sellest, kas müüte toodet või teenust, võib mõjuv liftikõne aidata teil tehinguid sõlmida ja müüki suurendada. Oma pakkumise eeliseid esile tõstes ja võimalike vastuväidetega tegeledes saate veenda potentsiaalseid kliente tegutsema ja teilt ostma.


Kõigis neis olukordades aitab hästi koostatud liftikõne aidata teil silma paista, suurendada usaldusväärsust ja saavutada oma eesmärke.


Lisainfo:

Hannah Kaarma, TÜ Startup Labi kommunikatsiooni- ja turundusspetsialist

Tel: 5400 5242, hannah.kaarma@ut.ee