Liitu SMART-UP LAB'iga!

Euroopa Tervise Innovatsiooni- ja Tehnoloogiainstituut piloteerib uut programmi Tartu Ülikoolis. Koostöös Ideelabori ja Tartu Biotehnoloogiapargiga töötatakse välja programm SMART-UP LAB.

Smart-Up Lab on rahvusvaheline  interdistsiplinaarne innovatsiooni ja ettevõtluse koolitus inimestele, kellel on potentsiaalne äriidee tervishoiu valdkonnas. Programm on suunatud tudengitele, doktorantidele, ettevõtjatele, kooli lõpetajatele, kelle eriala on äri, tehnoloogia, meditsiini, disaini või humanitaarteaduste valdkonnas. Smart-Up Lab’is on võimalik disaninda toode või teenus ning arendada oma teadmisi ettevõtluse kohta. Läbi Smart-Up Lab’i programmi saavad õpilased omandada teadmisi innovatsiooni, ettevõtluse ja uute tehnoloogiate kohta. Osalejad saavad vajalikke juhtnööre, kuidas oma tehnoloogiafirmat alustada, kuidas investoritele pitchida ja prototüüpe ehitada. Pärast programmi läbimist on osalejatel omandatud kasulikud teadmised kuidas oma ideed ellu viia.  


Kuidas see töötab?
Smart-Up Lab programm kestab 4 kuud. See on integreeritud TÜ Ideelabori STARTER programmiga. Osalemine on tasuta ja osalejatel on võimalik saada ka EAP’sid.


Mis kasu sellest mina saan? 

Antud programm on suurepärane võimalus omandada teadmised, kuidas alustada tehnoloogia ettevõttega. Lisaks kohtuvad osalejad rahvusvaheliste mentoritega ning saavad neilt tagasisidet. Leia omale tiimikaaslaseid ja sõpru! Smart-Up Lab’i programmis osalejad saavad võimalusi osaleda häkatonidel, laagrites ja suvekoolides teistes Euroopa riikide ülikoolides.


PROGRAMM:
30.08 Disainmõtleme, Pärnu
20.09 STARTER Ideede häkaton, Tartu
27.09 Ärimudeli arendus, Tartu
04.10 AWARD Forge of Talent, Lødz, Poland
18.10 Mentorite tagasiside karussel, Tartu
01.11 Toote ja teenuse disain, Tartu
08.11 Supervisiooni töötuba, Tartu
22.11 Turundus, Tartu
06.12 Äriideede esitlemise töötuba, Tartu
13.12 Kaleidoskoop, Tartu
23-25.01 AWARD sTARTUp Day, Tartu

Kuidas liituda?
Registreeri end STARTER ideede Häkatonile 20. septembril. Seejärel lisa oma tervishoiuga seotud äriidee ka lehele starteridea.ee.


httpmediavoogcom000000384558photosInnoStars201_blockpng


Kontakt: Laura Tomson
Grandi keskus
laura.tomson@ut.ee
+372 737 6547

Sündmust toetab Euroopa Sotsiaalfond.