Ideelabor avab hooaja raju inspiratsiooniüritusega!

Neljapäeval, 16. veebruaril kell 16:00 leiab juba kolmandat korda aset Ideelabori suurejooneline inspiratsiooniüritus Ideede Raju, mis toob Dorpati konverentsi-keskusesse kokku üle 200 noore ja 20 ettevõtja, et üheskoos erinevate valdkondade murekohtadele innovatiivseid lahendusi välja mõelda.

Inspiratsiooniürituse peaesinejaks on Mooncascade’i kaasasutaja ja tegevjuht Asko Seeba, kes muu hulgas on Skype’i sünni juures olnud ning Eesti kõige kiiremini kasvava tarkvaraettevõtte loonud. Lisaks jagab oma ettevõtjaks kasvamise lugu Eda Vallimäe, kes sügisel projektiga Senior Gym Ideelabori STARTER programmi lõpetas ning nüüd Ajujahi TOP30 seas on. Inspiratsioonipuhang garanteeritud!

Ürituse teises pooles toimub maailmakohviku formaadis arutelu, kus osalejad jagunevad vastavalt oma soovil teemalaudadesse, mida juhivad Sprayprinter, ESTCube, Wisemile, SportID, Psühhobuss, Your Design Works, FeelingStream, 1oT Mobi jt ettevõtete asutajad. Aruteluteemad varieeruvad disainist kosmosetehnoloogiani ja jagamis-majandusest keskkonnahoiuni, seega endale südamelähedase teema leiab igaüks!

Harri Tallinna modereeritud lauas tuldi välja lahendusega TrunkDrive

Septembris Ideede Rajul osalenud Braien Mekleši sõnul hakkas elu peale üritust lausa plahvatluslikult arenema, sest üritusest inspireerituna asus ta Pärnu Ideelaboris Rascalteethi nimelisele äpile elu sisse puhuma. „Ideede Raju oli üks nendest sündmustest, kuhu sa astud uksest sisse ja õhk on saadavast väärtusest tummine,“ kiidab noormees. Semestri jooksul arendas Braien oma ideed edasi, jõudes detsembris Startup Day ärifestivali raames toimunud äri- ja projektiideede konkursi Kaleidoskoop suures finaalis kümne finalisti sekka.

Braien Ideede Rajul oma laua ideed pitchimas

Ideede Raju on stardipakuks Ideelabori kevadsemestri hooajale: üritusega saab alguse sellekevadine STARTER programm, mille käigus osalejad oma ideed reaalseteks ärimudeliteks saavad arendada! Programm koosneb praktilistest seminaridest, kus käsitletakse olulisi ettevõtlusega seotud teemasid, paralleelselt toimuvad individuaalsed nõustamised juhendajate ja start-up maailmas kogenud mentoritega.

Ideelabori üritustele on oodatud kõikide valdkondade õppurid, kes soovivad saada oskusi ja kogemusi, kuidas ideest ärimudel arendada ja selle teostatavust praktikas testida - eelnev kogemus või idee olemasolu ei ole nõutav! Hoia end Ideelabori üritustega kursis kalendri või meie Facebooki lehe abil!


Rohkem infot:


STARTER programmi rahastab Euroopa Sotsiaalfond.