Ideede arendusprogramm STARTERtartu alustab uut hooaega! Registreerimine on avatud!

Ideede arendusprogramm STARTERtartu alustab taas!


Mis on STARTERtartu? 

STARTERtartu on mõeldud kõigile kes on tahavad teada kuidas enda ideest arendada edukas ettevõte. Programm koosneb praktilistest töötubadest, kus saate teada kõigest, mida peate teadma oma ettevõtte asutamise kohta. Koos mentorite ja erinevate erialade ekspertide abiga saad oma ideed jõuliselt arendada ja päriselt ellu viia. Aitame sul moodustada tiimi, arendada ärimudelit, paika panna turundus- ja müügistrateegia, koguda enesekindlust avaliku esinemise osas jpm. Programmi lõpus tunnustame parimaid ideid auhindadega.

 

Miks tulla Ideede häkatonile? 

Programm saab alguse Ideede häkatoniga, mis toimub 17. septembril Delta X ideefestivalil. Ideede häkatonil saab tutvuda start-up maailmaga, kuulda ideid mis on muutnud maailma ja neid ka ise genereerida. See on üritus oma loovuse proovilepanekuks, ideede genereerimiseks, erinevate erialade inimestega kohtumiseks ja inspiratsiooni leidmiseks. Tule võta osa Ideede häkatonist ja liitu STARTERtartu programmiga.

Registreeri end siin: https://bit.ly/2YSMd3I

 

Tule Ideede häkatonile kindlasti….

✅ kui sul on idee, mis võiks maailma muuta – kas või õige pisut – aitame sul seda arendada ja testida, leida tipptasemel meeskond, astuda esimesed sammud ja idee ellu viia.

✅ kui sul ideed veel ei ole, siis on sul häkatonil võimalus leida „see õige“ idee ja ühtehoidev tiim, kellega koos maailma paremaks muuta.

Kõik õpilased, tudengid ja hiljuti lõpetanud vilistlased kõikidest koolidest on oodatud üritusele oma startup - või projektiideed esitlema või mõne meeskonnaga liituma!

 

STARTERtartu programmi ajakava:

17.09 Ideede häkaton

24.09 Ärimudeli arendus

08.10 Liftikõne ABC

22.10 Mentorite tagasiside karusell

05.11 Tootearendus

19.11 Turundus

26.11 Tulumudel ja juriidilised küsimused

03.12 Liftikõne treening

10.12 Kaleidoskoop

10 parimat tiimi võistlevad sTARTUp Dayl 2021.