5 põhjust miks tulla Ideede Häkatonile

Ideede häkaton on suurepärane võimalus tudengitele jagada oma ideid teistega . Me valisime välja viis peamist põhjust miks tulla ideede häkatonile.

1.     Leia lahendusi erinevatele probleemidele ja genereeri uusi innovaatilisi ideid!

Ürituse põhieesmärk on genereerida uusi ägedaid ideid. Sa saad esitleda ideed, mis on sul mõttes olnud juba pikka aega või äkki tuleb uus huvitav mõte kohapeal! Kui sul ideed ei ole, siis ei tasu muretseda. Sa saad siiski võimaluse liituda tiimiga ning alustada oma teekonda!

2.     Kohtu huvitavate inimestega ning leia oma tuleviku tiimikaaslased!

Inimesed paljudest Tartu Ülikooli erinevatest valdkondadest ja teistest koolidest saavad kokku Ideede häkatonil. Sa saad nendega jagada oma ideid ja alustada koos midagi ägedat!

3.     Alusta oma idee reaalsuseks muutmist!

Ideede Häkaton loob alguse kogu STARTER programmile, kus sa saad oma ideed veelgi arendada. Programmi jooksul saad oma toodet arendada ning saada ka nõu mentoritelt.

4.     Astu oma mugavustsoonist välja!

Oma idee esitlemine või tiimiga liitumine võib alguses tunduda hirmus, aga nagu eelnevad tudengid on öelnud: “See oli kindlasti seda väärt!” See murrab sinu mugavustsoonist välja, kus kõige innovaatilisemad lahendused sünnivad!

5.     Õpi uusi asju!

Ideede Häkatoni ja kogu programmi jooksul sa õpid palju uusi asju, mis aitavad sind nii programmi jooksul, kui ka hilisemas elus. Sa õpid liftikõne peent kunsti, ärimudeleid, turundust ja palju muud! Osale kindlasti, sest see võib muuta su elu!


Registreeru Ideede Häkatonile

Liitu Facebooki üritusega


Starteri programmi toetab Euroopa Sotsiaalfond.

Lisainfo: Kristian Kutsar, Startup Lab’i kommunikatsiooni- ja turundusspetsialist, 5628 6536, kristian.kutsar@ut.ee