5 Põhjust, miks peaksid osalema STARTERtartu programmis

Tutvustame meie ettevõtluse eelinkubatsiooni programmi – platvorm sinu ettevõtlikkuse unistustele! Olgu su unistuseks juhtida idufirmat või liituda innovaatilise ettevõtte ridadesse, see programm avab sulle võimalused saada vajalikud teadmised ja oskused.


Siin on põhjused, miks sa ei tohiks seda võimalust maha magada:

1️⃣ Mitmekülgsed ettevõtlusalased teadmised: programm ei piirdu ainult idufirma loomisega – see on terviklik kiirkursus terve ettevõtluse ökosüsteemi kohta. Sa saad teadmisi ideede genereerimisest, turusuundumustest, rahastamisstrateegiatest ja paljust muust.


2️⃣ Mitmekülgsed oskused: ettevõtlusalased oskused on nagu Šveitsi taskunuga – neist on hindamatu kasu igal karjäärirajal. Probleemide lahendamisest ja kohanemisvõimest efektiivse suhtlemise ja strateegilise mõtlemiseni. Meie programm annab oskusi, mis on üldiselt ülekantavad, muutes sind väärtuslikuks igas professionaalses keskkonnas.


3️⃣ Teerajajate võrgustik: ühine motiveeritud ja innovaatilise kogukonnaga. Leia tiimi kaaslased, vaheta ideid ja loo elukestvaid sidemeid, mis võiksid viia põnevate ettevõtmiste või ootamatute võimalusteni teel edasi.


4️⃣ Mentorluse maagia: meie kogenud mentorid on kogenud ja omaalaspetsialistid. Olgu sa siis idufirma algstaadiumis navigeerimas või sihikul kiire karjäärikasv, nende juhised valgustavad su teed, aitavad sind levinud probleeme vältida ja suunavad sind edule.


5️⃣ Juhi oma karjääri teekonda: isegi kui sa ei astu kohe idufirma teekonnale, annavad programmi kaudu saadud teadmised su arengule tõelise hoo. Sa paistad silma probleemilahendajana ja ettenägeliku mõtlejana – omadusi, mida tööandjad kõikides valdkondades hindavad äärmiselt.


Seega, olgu su eesmärgiks idufirma loomine või lihtsalt ettevõtlusalaste teadmiste omandamine, see on sinu hetk säramiseks. Haara võimalus kinni, sukeldu võimaluste maailma ja asugem teele, mis määratleb sinu tuleviku uuesti.


Kandideeri nüüd ja saa osa sellest kogemusest! Ettevõtluse tulevik ootab – ja see on sinu haarata. 

STARTERtartu viimane programm saab alguse 14. septembril Ideede Häkatoniga.  Leia link meie ürituste alt!

Programmi rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondist.


Lisateave:

Hannah Kaarma, TÜ Startup Labi kommunikatsiooni- ja turundusspetsialist, 5400 5242, hannah.kaarma@ut.ee