Järgmised üritused
28.11
SPARK HUB, NARVA MAANTEE 3, TARTU
KELL 16.00 - 19:30
Tulumudel ja juriidilised küsimused
Eelinkubatsioon
Selles sTARTUp Lab'i töötoas õpivad meeskonnad alustava ettevõtte tulumudeli kohta ning töötoa teises pooles arutletakse omandiõiguse küsimuste üle.

 Tulumudeli valikust ja selle edukast rakendamisest tuleb rääkima Nevercode asutaja Triin Kask. Startupi maailma juriidiisest poolest räägib Kristina Viznovitš advokaadibüroost LMP.

Triin on start-upe ehitanud alates 2010. aastast. Ta on Nevercode kaasasutaja ja endine tegevjuht - ettevõte, mis ehitab tarkvara mobiilirakenduste arendajatele nende töö kiirendamiseks.

Töötaos jagab Triin oma finantsalaseid teadmisi ja kogemusi ettevõtte algusaegadest kuni hetkeni mil tulid koostöölepingud Google'i ja Amazoniga ning klientideks ettevõtted nagu Toyota, BMW, SurveyMonkey, Schneider Electrics ning pardal eri riikide aktsionärid ja investorid.

Oma töös tegeleb Kristina erinevate õigusvaldkondadega, peamiselt IT-õiguse ja andmekaitsega, äriõiguse ja intellektuaalomandiõigusega. Kristina on konsulteerinud erinevaid idufirmasid, et aidata neil turule siseneda ja oma dokumentatsiooni ajakohastada.
Töötoas räägib Kristina dokumenteerimise teemat, mida iga startup võiks kindlasti teha ja keskendub ka intellektuaalse omandi määratlemiseks ja kaitsmiseks.

Üritus Facebookis

Üritus on kõigile tasuta, ent palume eelnevalt registreerida!

 
Sündmust toetab Euroopa Sotsiaalfond.
Üritust toetab EIT Health.
Olen teadlik ja annan oma nõusoleku järgmises:

1. Osalen avalikul üritusel, mida pildistatakse ja filmitakse.
2. Pildi- ja videomaterjali võidakse kasutada turunduslikel eesmärkidel programmi teavituses.
3. Kogutavaid andmeid kasutatakse ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu partnerite poolt osalejate statistika ja tagasiside kogumise eesmärgil.

Registreeru

Email again: