Järgmised üritused
12.03
TÜ Delta KEskus, ruum 1018
KELL 16.00 - 19:30
Liftikõne ABC
Eelinkubatsioon
Töötuba on avatud kõikidele, kes on huvitatud paremast eneseväljendusest ja laval esinemisest!

↓↓Registreeri end üritusele lehe allosas!↓↓

Selles töötoas saavad osalejad baasteadmised ja oskused avaliku esinemise ja äriideede esitlemise kohta. Kohaletulnud saavad teada kuidas kõige mõjusamalt erinevale kuulajaskonnale oma toodet või teenust esitleda, milliseid vigu vältida, kuidas esineda laval, kuidas hakkama saada lavahirmuga ning kuidas jätta meeldejääv mulje. Lisaks õpivad kohaletulnud ka leidma ja esitlema oma idee väärtuspakkumist.
Harjutatakse ja õpitakse loomuliku häälega kõnelemist, diktsiooni ja intonatsiooni.

Töötuba juhib Koolitaja, moderaator ja inspireerija Harald Lepisk. Harald on rahvusvaheline koolitaja, kes aitab idufirmadel oma ärimudelit arendada ja arusaadavamalt ning selgesõnalisemalt oma toote väärtust edastada.

Euroopa ja Araabia Innovatsiooniakadeemia ning paljude teiste startup programmide moderaatorina teab Harald täpselt mis on äriideede kõike tähtsamad elemendid ning kuidas neid arendada.

Haraldil ilmub aprilli alguses raamat "Minu elu kutse". Raamat on kirjutatud sellest, et kuidas muuta enda praegune töö tähendusrikkamaks või leida täiesti uus suund elus. Sama on ka avaliku esinemisega, et mida tähendusrikkamalt, läbimõeldumalt ja sisulisemalt seda teha, siis seda kergem on ka kuulajatel sind mõista. Raamatu kohta leiad infot siit.

Üritus toimub Delta keskuse ruumis 1018
Üritus facebookis:  https://www.facebook.com/events/2484794658403486/


Töötuba on avatud kõigile, kes soovivad õppida mõjusa eneseväljenduse lühiformaati. STARTER meeskondadele on see ettevalmistuseks järgnevale töötoale Mentorite Tagasiside Karussell, kus meeskonnad peavad oma ideid tutvustama erinevatele mentoritele.

Üritus on kõigile tasuta ja inglise keeles, ent palume eelnevalt registreerida!
 Sündmust toetab Euroopa Sotsiaalfond.
Olen teadlik ja annan oma nõusoleku järgmises:
1. Osalen avalikul üritusel, mida pildistatakse ja filmitakse.
2. Pildi- ja videomaterjali võidakse kasutada turunduslikel eesmärkidel programmi teavituses.
3. Kogutavaid andmeid kasutatakse ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu partnerite poolt osalejate statistika ja tagasiside kogumise eesmärgil.