Järgmised üritused
14.03
spark hubis (narva mnt 3, tartu)
kell 16:00 - 19:30
Liftikõne ABC
Eelinkubatsioon
Töötuba on avatud kõikidele inimestele, kes on huvitatud paremast eneseväljendusest ja laval esinemisest!

Selles töötoas saavad osalejad baasteadmised ja -oskused avaliku esinemise ja äriideede esitlemise kohta. Kohaletulnud saavad teada kuidas kõige mõjusamalt erinevale kuulajaskonnale oma toodet või teenust esitleda, milliseid vigu vältida, kuidas esineda laval, kuidas hakkama saada lavahirmuga ning kuidas jätta meeldejääv mulje.
Harjutatakse ja õpitakse loomuliku häälega kõnelemist, diktsiooni ja intonatsiooni.
Gleb Maltsev on üks Eesti parimaid liftikõne koolitajaid.

Töötuba on avatud kõigile, kes soovivad õppida mõjusa eneseväljenduse lühiformaati. STARTER meeskondadele on see ettevalmistuseks järgnevale  töötoale Mentorite Tagasiside Karussell (28.03), kus meeskonnad peavad oma ideid tutvustama erinevatele mentoritele.


Töötuba viib läbi Gleb Maltsev! Gleb kuulab aastas umbes 900 kõnet - alates 60-sekundilistest äriidee esitlustest kuni lõpetades 45-minutiliste avakõnedega. Ta on koolitanud esinejaid Slushi, Latitude59, TechChilli ja paljude teiste lavade jaoks. Ta on iduettevõtete rahakaasmisplatvormiFundwise kaasasutaja. Igal aastal töötab ta juhtidega erinevatest valdkondadest. 

Üritus on kõigile tasuta ja inglise keeles, ent palume eelnevalt registreerida!
 Sündmust toetab Euroopa Sotsiaalfond.
Olen teadlik ja annan oma nõusoleku järgmises:
1. Osalen avalikul üritusel, mida pildistatakse ja filmitakse.
2. Pildi- ja videomaterjali võidakse kasutada turunduslikel eesmärkidel programmi teavituses.
3. Kogutavaid andmeid kasutatakse ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu partnerite poolt osalejate statistika ja tagasiside kogumise eesmärgil.