Järgmised üritused
17.02
16.00-21.00 TÜ Delta keskuses ruumis 1037
Ideede häkaton
Eelinkubatsioon
17. veebruaril korraldab TÜ sTARTUp Lab Ideede Häkatoni, mis käivitab kevadsemestri
äriideede arendamise programmi STARTERtartu

Mis see on ja miks liituda?
Vaata lühikest videot, kus STARTER programmi vilistlane Kaisa tutvustab programmi ja jagab ka oma kogemust! 


Kuidas leida ideid, mille põhjal häid ideid ära tunda ja mida ideega edasi teha?
Just Ideede häkatonil aitame ideid leida, testida ja ellu viia!


Liitu Facebooki üritusega


Üritust modereerib loova eneseteostuse uurija ja koolitaja Harald Lepisk! Üles astuvad lisaks Ermo Tikk ja Kaisa Ehrpais.  Ermo on Digit Conference asutaja ja  ökosüsteemi strateeg sTARTUp Dayl. Kaisa on PegLogi kaasasutaja ning STARTER programmi vilistlane.

Kõik õpilased, tudengid ja hiljuti lõpetanud vilistalsed kõikidest koolidest on oodatud üritusele oma startup - või projektiideed esitlema või mõne meeskonnaga liituma! Häkaton toimub TÜ Delta keskuses, kus saad tutvuda ägedate ideedega ning kohtuda ka oma tulevaste tiimikaaslastega!

✅ Kui sul on idee, mis võiks maailma muuta – kas või õige pisut – aitame sul seda arendada ja testida, leida tipptasemel meeskond, astuda esimesed sammud ja idee ellu viia.

✅ Kui sul ideed veel ei ole, siis on sul häkatonil võimalus leida „see õige“ idee ja ühtehoidev tiim, kellega koos maailma paremaks muuta.


Ideede häkatonilt on alguse saanud paljud head ideed nagu CommuniCare, Sorter, Decomer Technologies, PetLog jne. Nüüd on ka sinul see võimalus, sest isegi kui sul praegu otseselt ideed pole, siis häkatonil aitame sul neid genereerida. Saad kuulda teiste ideid, leida tiimikaaslasi, liituda mõne tiimiga, kuulda inspireerivaid lugusid, tutvuda uute trendidega ja liituda STARTERtartu ideede arendusprogrammiga. See on üritus oma loovuse proovilepanekuks ja inspiratsiooni leidmiseks.Kuidas leida ideid? Mille põhjal häid ideid ära tunda? Kuidas ideid testida? Mida ideega edasi teha? Tule Ideede häkatonile, mõtle uusi ideid ja me aitame sul sinu ideed ellu viia!


Ürituse ajakava:

16.00 Sissejuhatus ja inspireerivad avasõnad - Ermo Tikk ja Kaisa Ehrpais

16.30 Ideede esitlemine

17.30 Ideede laat ja tiimide moodustamine
Kohvipaus

18.15  Miniloeng: Kuidas oma idee elujõudu kiiresti testida?
Tiimi aeg: testi oma idee elujõudu ja uuri internetist!

19.00 Miniloeng: idee esitluse ehk liftikõne põhimõtted

20.00 Tiimide ja ideede esitlused

21.00 Ürituse kokkuvõte ja järgmised sammud


Ideede häkatoniga saab alguse STARTERtartu äriideede arendamise programm, kus osalejad saavad oma ideid arendada praktilistes töötubades. Töötubasid juhivad oma ala eksperdid ja eri valdkondade praktikud.


STARTER programmi toetab Euroopa Sotsiaalfond
Olen teadlik ja annan oma nõusoleku järgmises:
1. Osalen avalikul üritusel, mida pildistatakse ja filmitakse.
2. Pildi- ja videomaterjali võidakse kasutada turunduslikel eesmärkidel programmi teavituses.
3. Kogutavaid andmeid kasutatakse ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu partnerite poolt osalejate statistika ja tagasiside kogumise eesmärgil.