Järgmised üritused
07.03
spark Demo (narva mnt 3, tartu)
kell 16:00 - 19:30
Ärimudeli arendus
Eelinkubatsioon
STARTER programmi teises seminaris tutvutakse  Business Model Canvas'ega ning õpitakse, kuidas seda oma ärimudeli arendamiseks ning valideerimiseks kasutada saab. Lisaks on kõikidel osalejatel võimalik ürituse alguses enda ideid pitchida, et meeskonda liikmeid kaasata! See tähendab, et osalema on oodatud ka need, kes veel üheski STARTER tiimis ei ole.

Sinu ärimudel ühel lehel! Business Model Canvas aitab sul näha oma ideed ühel lehel ning tänu sellele tööriistale saad lihtsa vaevaga oma mudelis teha muudatusi ja arendusi! BMC on laialdaselt kasutuses ülemaailma ning on väga kasulik materjal, mida kasutada oma äriideega järgmistesse äriarendusprogrammidesse kandideerides! 

Töötuba viib läbi Taavi Tamm! Taavli lõi oma esimese ettevõtte, kui ta oli esmaskursuslane ülikoolis ning see ettevõtte kukkus läbi! Ent ta proovis uuesti ning mõtles välja, kuidas ettevõtet õigesti luua! Taavi on töötanud teenuse disaini starteegina WAE jaoks New Yorkis. Lisaks töötab ta vabakutselise teenusedisainerina, koolitajana ning ettevõtjana.

Programm on jätkuvalt avatud kõikidele huvilistele liitumiseks:

✅ Kui sul on idee, mis võiks maailma muuta – kas või õige pisut – aitame sul seda arendada ja testida, leida tipptasemel meeskond, astuda esimesed sammud ja idee ellu viia.

✅ Kui sul ideed veel ei ole, siis on sul häkatonil võimalus leida „see õige“ idee ja ühtehoidev tiim, kellega koos maailma paremaks muuta.

Osale töötoa Facebooki üritusel
Liitu ka STARTER Facebooki grupiga, kus saad infot töötubade ja lisavõimaluste kohta ning sealt saad ka  esinejate slaide.
Value Proposition Canvas McDonald'si näitel

Üritus on inglise keeles ja kõigile tasuta, ent palume eelnevalt registreerida!
Sündmust toetab Euroopa Sotsiaalfond.
Olen teadlik ja annan oma nõusoleku järgmises:
1. Osalen avalikul üritusel, mida pildistatakse ja filmitakse.
2. Pildi- ja videomaterjali võidakse kasutada turunduslikel eesmärkidel programmi teavituses.
3. Kogutavaid andmeid kasutatakse ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu partnerite poolt osalejate statistika ja tagasiside kogumise eesmärgil.