Järgmised üritused
24.09
TÜ Delta KEskus
KELL 16.00 - 19:30
Ärimudeli arendus
Eelinkubatsioon
STARTER programmi teises seminaris tutvutakse  Business Model Canvas'ega ehk ärimudeli arenduse tööriistaga ning õpitakse, kuidas seda oma ärimudeli arendamiseks ning valideerimiseks kasutada saab. Lisaks on kõikidel osalejatel võimalik ürituse alguses enda ideid pitchida, et meeskonda liikmeid kaasata! Seega ootame ka needi, kes veel ühegi tiimiga liitunud ei ole.


Üritus toimub ruumis 1006! Delta kekuses!
Mentori, koolitaja ja ärimudeli ekspert Taavi Tamm tutvustab põhjalikult erinevaid ärimudelid ja tema juhendamisel saavad tiimid tegutseda oma ärimudeli valimise ja kujundamisega. Kujundamisel võetakse aluseks lean thinking'u konseptsiooni, mille abiga saate oma ärimudeli kirja ühele lehele. Business Model Canvas aitab sul näha oma ideed ühel lehel ning tänu sellele tööriistale saad lihtsa vaevaga oma mudelis teha muudatusi ja arendusi! BMC on laialdaselt kasutuses ülemaailma ning on väga kasulik materjal, mida kasutada oma äriideega järgmistesse äriarendusprogrammidesse kandideerides!


Programm on jätkuvalt avatud kõikidele huvilistele liitumiseks:

✅ Kui sul on idee, mis võiks maailma muuta – kas või õige pisut – aitame sul seda arendada ja testida, leida tipptasemel meeskond, astuda esimesed sammud ja idee ellu viia.

✅ Kui sul ideed veel ei ole, siis on sul häkatonil võimalus leida „see õige“ idee ja ühtehoidev tiim, kellega koos maailma paremaks muuta.


Siin on väärtuspakkumine McDonald'si näite Millest Taavi ka täpsemalt räägib.  

Value Proposition Canvas McDonald'si näitel

Üritus on inglise keeles ja kõigile tasuta, ent palume eelnevalt registreerida siin:
https://forms.gle/r9PQ5uNvYKLkwV199


STARTERProgrammi toetab Euroopa Sotsiaalfond ja EIT Healt. 
Olen teadlik ja annan oma nõusoleku järgmises:
1. Osalen avalikul üritusel, mida pildistatakse ja filmitakse.
2. Pildi- ja videomaterjali võidakse kasutada turunduslikel eesmärkidel programmi teavituses.
3. Kogutavaid andmeid kasutatakse ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu partnerite poolt osalejate statistika ja tagasiside kogumise eesmärgil.