Startup Lab käis maailma ühel suurimal startup festivalil

1-2.detsembril toimus Helsinkis maailma üks suurejoonelisemaid startup festivale Slush 2021. Kahe päeva jooksul esinesid maailma juhtivad startup ettevõtjad ning spetsialistid. Kohal oli ligi 1000 investorit.

Startup Lab külastas festivali koos äriideede võistluse Kaleidoskoop 2021 kevadise võitja tiimiga PetLog, kelle jaoks oli see auhinnareis.  Esimesel päeval oli võimas avamine ning neljal laval esinesid tuntud startup ettevõtjad ning spetsialistid, kes jagasid oma kogemusi ja tutvustasid tulevikutrende. Teisel päeval toimusid samuti esinemised ning päev lõpetati efektse peoga. Slush toimus Helsinki Messukeskuses ning seal osales 8800 inimest, nende seas 130 spiikerit kaasa arvatud Bolti kaasasutaja ja juht Markus Villig ning Wize kaasasutaja Taavet Hinrikus.

Petlogi tiimi jaoks oli see meeletult äge kogemus, mis andis neile võimaluse saada uusi kontakte ja nõuandeid idee arendamiseks. „Slush on kindlasti koht, mis peaks olema iga startupi unistus ja eesmärk. PetLogi tiim on väga tänulik ja rõõmus, et meile selline imeline võimalus avanes!“ lisas Petlogi liige Kaisa.


Startup Labi kommunikatsiooni- ja turundusspetsialisti Martti Saarme jaoks oli see esmakordne Slushi külastamine ning ta sai grandioosse kogemuse võrra rikkamaks. „Nende kahe päeva jooksul sain väga palju huvitavaid ideid ning teadmisi kuhu liigub startup maastik. Kõige paremini jäi minus kõlama mõte, et tulevik on rohelise tehnoloogia ajastu nii energia kui ka toiduainetööstuse alal,“ lisas Saarme.  

Slushi külastust toetas ettevõtlus- ja karjääriõppe programm Edu ja Tegu.