Järgmised üritused
28.03
spark hubis (narva mnt 3, tartu)
kell 16:00 - 19:30
Mentorite Tagasiside Karusell
Eelinkubatsioon
Selles STARTER programmi töötoas saavad meeskonnad individuaalset tagasisidet kogenud ettevõtjatelt ja start-up mentoritelt. Ideelabori tiimidel on aeg kohtuda startup-maailmas kogenud mentoritega, et esitleda oma ideed ning saada esialgset tagasisidet, kasulikke nõuandeid ja mentorite kontakte!

Mentorite tagasiside karusell on tagasisidestamise töötuba STARTER tiimidele. Iga meeskond saab ürituse ajal 13 minutit iga mentoriga rääkimiseks ja tagasiside küsimiseks. Kohtu mentoriga, tutvusta talle oma äriideed (pitchi!) ja kuula, mis nemad arvavad!

Kui sa kuuled signaali, siis jaga mentoriga oma viimaseid mõtteid ja liigu edasi järgmise mentori juurde, et kõik tiimid saaksid võimaluse rääkida kõikide mentoritega.

MÄNGU RAHA
Kes kogub suurima summa ulatuses tšekke?
Igal mentoril on 3 tšekki:
100 000 EUR
50 000 EUR
10 000 EUR

Mentor võib anda kõik tšekid ühele tiimile, jagada need erinevate tiimide vahel või neid üldse mitte välja anda! Mentorid jagavad tšekke päeva lõpus pannes tšekid vastava tiimi nimega ümbrikusse.

Tiim, kellel on päeva lõpuks kõige suurema summa ulatuses tšekke on võitja ning saab ka auhinna!

Üritust toetab EIT Health. Kui sul on äriidee tervishoiuvaldkonnas, liitu EIT Health programmiga!

Sündmust toetab Euroopa Sotsiaalfond.
Olen teadlik ja annan oma nõusoleku järgmises:
1. Osalen avalikul üritusel, mida pildistatakse ja filmitakse.
2. Pildi- ja videomaterjali võidakse kasutada turunduslikel eesmärkidel programmi teavituses.
3. Kogutavaid andmeid kasutatakse ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu partnerite poolt osalejate statistika ja tagasiside kogumise eesmärgil.