Järgmised üritused
09.11
16:00-20:00 TÜ delta keskuses, ruum 1021
Liftikõne Treening
Eelinkubatsioon
Selles sTARTUp Lab'i seminaris viimistletakse avaliku esinemise ja äriideede esitlemise oskust. Kohaletulnud saavad teada kuidas kõige mõjusamalt erinevale kuulajaskonnale oma toodet või teenust esitleda, milliseid vigu vältida, kuidas esineda laval, kuidas hakkama saada lavahirmuga ning kuidas jätta meeldejääv mulje.


Töötuba juhib Gleb Maltsev. Gleb kuulab aastas umbes 1000 kõnet. Ta on koolitanud esitlejaid ürituste jaoks, nagu Slush, Latitude59, TechChill ja LOGIN. Ta on Fundwise’i kaasasutaja, mis pakub platvormi, kus saavad asutajad investoritele pitchida.  Selle edukus on 70% ja kogub üle 6 miljoni euro enam kui kahe tosina projekti jaoks. Igal aastal teeb ta koostööd peaaegu kõigi valdkondade juhtidega, mis muudaksid maailma natuke paremaks või suudaksid seda teha. Sajad need juhid on esinenud sellistel messidel nagu Mobile World Congress, Smart City Expo, conhIT, boot Düsseldorf.

Harjutatakse ja õpitakse loomuliku häälega kõnelemist, diktsiooni ja intonatsiooni.

Pildil: Réane Delaunoy. Autor: Andres Vaher

Seminar on ettevalmistus äriideede võistluseks Kaleidoskoop eelvoor. Üritus on inglise keeles ja kõigile huvilistele tasuta!

STARTER programmi toetab Euroopa Sotsiaalfond.

Olen teadlik ja annan oma nõusoleku järgmises:
1. Osalen avalikul üritusel, mida pildistatakse ja filmitakse.
2. Pildi- ja videomaterjali võidakse kasutada turunduslikel eesmärkidel programmi teavituses.
3. Kogutavaid andmeid kasutatakse ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu partnerite poolt osalejate statistika ja tagasiside kogumise eesmärgil.